گذرگاه موفقیت
پلی بسوی اینده موفق  
همانطوری که گفتیم صورت زیبا و اندامی لاغر جذابیت نیست بلکه انسانهای هستند که این خوصوصیات را ندارند ولی افراد جذاب هستند.

جذابیت را فقط اینگونه تعریف می کنم

یک لبخند زیبا -طرز بیان درست-نفوذ کلام-وبهره گرفتن از ارتباط بصری

و خیلی راه های دیگر که باید خود انسان کشف کند.

جذابیت راه را اسان می کند تا خیلی زودتر به اهداف خود برسید منظورم این است که اعتماد بنفس فوق العاده در درون خود به جریان پیدا می کند.

یک راه ساده برای جذاب شدن

شما در یک دفتری تمامی ایرادهای اخلاقی ظاهری و باطنی خود را بنوسید و بعد برای ترمیم انها با خود عهد ببندید که که مثلا تا۴ماه اینده تمام این ایراد ها را در خودم برطرف می کنم رفع اینگونه عادت های بد کمک بزرگی در شخصیت پرجاذبه می کند.

با ریشه کن کردن اینگونه عادت ها تمامی تمرکز خود را برای رسیدن به شخصیت پرجاذبه بزارید و به هدف دیگری فکر نکنید این راه ساده برای بدست اوردن شخصیت پرجاذبه است.

وقتی که عادت ها بد را ترک کردید ان وقت فکرهای به مغز شما خطور می کند وبه شما کمک می کند تا روز به روز جذاب تر از همیشه باشید شادابی و بدنی سالم (ورزشکاری) راه ساده برای رسیدن به اعتماد بنفس است اگر از  بدست اوردن جذابیت ترس شکست دارید حتما هرچه زودتر از ان رها شوید و فکر کنید افرادی هستند که شما را برای رسیدن به جذابیت نگه می دارند و سعی می کنند افکار منفی در مغز شما بریزند ولی شما در برابر انها فقط بخنده اید و انها را دشمنان خود بدانید البته نه همیشه بعضی اوقات از انسان انتقاد می کنند و انسان باید از انتقادها انها برای رسیدن به اوج موفقیت استفاده کنید.

مثلا در دور بر من افراد زیادی هستند که نمی توانند موفقیت من ببیند و فقط می خواهند ما را از موفقیت وا دارند اینگونه افراد چون خودشان هیچ چیزی بدست نیاورند و می خواهند ما را نیز از اهدافمون دور کنند .

جذابیت یک راه برای بدست اوردن هرچیز که نفوذ داخلش است کمک می کند.

جذاب شدن یک علم است که توسط همین علم افرادی بازیگر شدند و جهان را تشخیر کرده اند ما انسان ها چرا به فکر جذاب شدن نیستیم  گفتم جذابیت تنها اندام لاغر صورت زیبا نیست بلکه جذابیت را تنها خود شما با صورت خود و اندام خود کشف می کنید به همین راحتی که خداوند صورت های ما را یکسان نیافریده جذابیت ما  نیز  یکسان نیست فقط کافی است خودتان را کشف کنید ولی اول از همه باید یک انقلاب درونی در خودتان بوجود بیاورید و بعد پایه ریزی موفقیت را طرح کنید.

(علی و هدف موفقیت) کسی است که توانست اینگونه جذابیت را تجربه کند و اطرافیان را تسخیر کند.و به درجه استادی در تحریک جنسی برسد .

اگر شما تمامی مراحل شخصیت پرجاذبه را انجام دهید استاد تحریک جنسی می شوید.

تجربه علی و هدف موفقیت ۳ سال است ولی توانست استادی زود برسد چون علی و هدف موفقیت از هرگونه فیلم دیدن و روزمرگی های روزانه دوری کرد و خود را اماده برای هدف خود یعنی جذاب شدن انجام داد .

شما نیز از فردا هدف خود را مشخص و انقلاب درونی را نیز انجام دهید تا بتوانید در چند سال اخیر داری شخصیت دوست داشتنی و پرجاذبه بشوید.

امیدوار باش روز رستاخیز نزدیک است تجسم کن موفق باشی

براساس تجربیات ۳ سال(علی و هدف موفقیت)


موضوعات مرتبط: جذاب شدن
[ سه شنبه نهم تیر ۱۳۸۸ ] [ 10:37 ] [ علی و هدف موفقیت ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام به بازیدکننده عزیز

علی و هدف موفقیت

سن:19سال

مهارت:با 12 سال روانشناسی برای مردم

پیشگو و مهارت در علم علوم غربیه

نویسنده -ترانه نویس -وبلاک نویس ....

همچنین می توانید از طریق ایمیل باهام در ارتباط باشید

این وبلاک براساس تجربیات خودم و مطالب برتر وبلاک ها خارجی تاسیس شده است

پس ارزویی خوشحالی در این وبلاک را برای شما به ارمغان میارم

مدیر وب:علی و هدف موفقیت

امکانات وب